nedjelja, 10. travnja 2016.
Pre 8 godina sam odveo ženu u bolnicu. Nešto je krenulo po zlu i preminula je, a ja sam ostao sam sa…
Pre 8 godina sam odveo ženu u bolnicu. Trebala je da se porodi po prvi put. Nešto je krenulo po zlu i preminula je, a ja sam ostao sam sa novorođenom ćerkicom.
Ubrzo sam izgubio posao i otišao sam kod oca na selo. Posle mnogo vremena dobio sam priliku da se vratim na stari posao i preselim se u grad, ali moja mala devojčica je želela selo.
Ipak sam je ubedio i evo, već mesec dana odlično živimo. Ali,ipak sam nešto naučio: VOLITE I ČUVAJTE VAŠE NAJMILIJE, JER NE ZNATE KAKAV JE BOL IZGUBITI IH!!!!!

0 komentari